Logo

Chevrolet Spark 0.8 tng atest

Број на оглас: 3692463 | Објавен на: 29.09.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno malo gradsko vozilo, pogodno za pocetnici, kolata e osnoven model, bez klima, servo i slicno, voziloto e kraj na 2006 (25.12.2006), ima dizna atest plin od 20.09.2011 so trkalezna boca vo rezerva, dve zimski i dve letni gumi, 2 kluca, mozna e i zamena za drugo vozilo ponudete so sliki na viber 078 325 981

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач