Logo

Grealka na plin so tri opcii na moknost

Број на оглас: 3692504 | Објавен на: 16.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Se prodava grealka na plin, marka Lial, polovna, i koristena samo edna grejna sezona.
Tri opcii na moknost: 1.4kW / 2.8kW / 4.1kW

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач