Logo

ALFA ROMEO 159 2.4 jtd

Број на оглас: 3692514 | Објавен на: 22.09.2020, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 147 kw / 200 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.400 €

5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full servisirana
Paket 8 gumi
Uvezena od Svajcarija
Registrirana do 17.09.2021

BEZ ZAMENI

POVEKE INFO NA 075435142 TOSE
tosetose71@gmail.com

 Валандово

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач