Logo

Kuka i plac C.zubovce

Број на оглас: 3692571 | Објавен на: 21.09.2020, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3770 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja so plac od 3770m2 vo gostivarsko s.zubovce za poveke info mob

072-225-606
072-225-606
072-225-606
Vojce

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Dule

Потврден огласувач