Logo

SETTIMIO SOPRANI

Број на оглас: 3692615 | Објавен на: 28.09.2020, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Harmonikata e vo dobra sostojba, kvalitetni kaiši,dobra klaviatura i basovi i dobar mev koj dihtuva.Prakam,moze i po Kargo

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач