Logo

Seat Leon 2.0 TDI

Број на оглас: 3692816 | Објавен на: 25.09.2020, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seta leon 2.0 tdi 103 kw 2009 godina full oprema plateni davacki do registracija

Tell 077813732 Goran

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач