Logo

Hitno Opel astra gtc 1.7cdti

Број на оглас: 3692824 | Објавен на: 01.12.2020, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €

3.499 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel astra gtc 1.7cdti odlicno vozilo bez vlozuvanja super kola hito se prodava servis napraven istecena registracia ima prostor za dogovor. Za cena ne e nisto fiksno

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 petre

Потврден огласувач