Logo

Ipad 3 Extra sostojba

Број на оглас: 3692930 | Објавен на: 24.09.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ipad 3 super sostojba zacuvan
Odlicna baterija drzi so denovi
se ispravno moze slobodno da se vidi i proba

Moze zamena za windows tablet

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач