Logo

FIAT PUNTO 1.3 MULTIGET

Број на оглас: 3693021 | Објавен на: 16.09.2020, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcarska so plateni davački do reg motor klima rabiti perfektno gumi zimski mala potrošuvačka idealna za pocetnici siti volan bez nikakvi intervenciji nadvor i vnatre moze da se vidi proba vo sekoe vreme

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач