Logo

AUDI A6 2.0 TDI

Број на оглас: 3693175 | Објавен на: 23.09.2020, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI
PROIZVODENA 10.12.2005 MOZE ZAMENA ZA AUDI A3 SPORTBACK 2006/7
MOTOR 2.0 TDI 103 KW 143 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
DVOZONSKA KLIMA
MMI NAVIGACIONEN SYSTEM
BORD KOMPJUTER
BLUETOOTH
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
CD CHANGER SO 6 CD
PARKING SENZORI NAZAD
SENZOR ZA DOZD
ALUMINIUMSKI BANDASI SO NOVI ZIMSKI GUMI MICHELIN
2 ORIGINALNI KLUCA

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 STOLE

Потврден огласувач