Logo

Bandazi/Bandasi od Audi 5X112

Број на оглас: 3693328 | Објавен на: 19.09.2020, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 17

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se bez grepka so 2para gumi letni i zimski cenata e za eden par gumi po vas izbor letni ili zimski

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Tomi

Потврден огласувач