Logo

Плац на Тиквешкото езеро

Број на оглас: 3693369 | Објавен на: 26.11.2020, 01:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 10 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на Тиквешкото езеро и истиот е на самиот асфалтен пат пред ресторант Луле.
Плацот е 1400 м2 и истиот може да се подели на помали парцели.
Плацот е со имотен лист и може да се префрли во секое време
Цена 10 eur за 1м2 со простор за договор

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Драги

Потврден огласувач