Logo

Kukja vikendica куќа викендица

Број на оглас: 3693410 | Објавен на: 16.09.2020, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Glaven pat Smojmirovo Pehcevo

Цена: 19.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа / викендица 120м2 со дворно место 2000м2 . На главниот пат Смојмирово - Пехчево .

Куќата има канализација , водовод и сопствен бунар за вода.

Цена 19.500€

Контакт

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач