Logo

Kia Soreto 2.5d uvezena od ch tip top

Број на оглас: 3693497 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач