Logo

Toyota Corolla 1.4 D4D 2007 septemvri

Број на оглас: 3693667 | Објавен на: 22.09.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Corolla 1.4 D4D 2007 godina 90ks registrirana servisirana. Corola e redovno odrzuvana smeneti plocki, solidni gumi osven sitni grebnatinki drugi zabeleski nema. Motor na lance, najekonomicna za vozenje i odrzuvanje. Informacii samo na telefon posle 21:00.Cena 6300 evra za poeftino ne zvonete. BEZ ZAMENI

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач