Logo

REZERVNA TENKA 18KA 5X112 GOLF /AUDI/SKODA

Број на оглас: 3693695 | Објавен на: 17.09.2020, 01:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 135

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 18

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Tanka rezervna 18 ka od golf 5 pasova i na dr vozila so toj razmah ..kompletna kako na slikata

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач