Logo

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Број на оглас: 3693858 | Објавен на: 17.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 41 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извонредна состојба има 41м2. Цена по договор . Тел 072 274 626

 Aleksandar

Потврден огласувач