1 / 5
ИЗНАЈМУВАЊЕ КОЊОПОИ / KONJOPOI
1 €
13.09.2020 16:55

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид на прослави.
Коњопоите ги изнајмуваме со наш превоз.
Распологаме со 25 коњопои и 1 Шанк.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ:

078/ 410-099 - ФИЛИП

Цена по договор, во зависност од количината на коњопоите.

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078410099
Испрати Е-маил до огласувачот