Logo

Stan vo Ezerski lozja

Број на оглас: 3694205 | Објавен на: 16.09.2020, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 103 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ezerski Lozja

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nikogas ne vsele moze da se vidi vo sekoe vreme. Stanot se naojga ezerski lozja na glavniot pat prema Ohrid. Za poveke informacii javetese na 076-425-425.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач