Logo

Vw polo 1.4TDI 3,5l/100km KLIMA

Број на оглас: 3694372 | Објавен на: 20.09.2020, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava wv polo odlicno zacuvano full oprema dizel 1.4 55kw 75ks ekonomicno vozilo 3.5l na 100km 170000 iljadi realni km.
☎️070473478
☎️070473478
☎️070473478

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 DELCEVO

Потврден огласувач