Logo

Fiat Sedici 1.9 JTD 4x4

Број на оглас: 3694597 | Објавен на: 23.11.2020, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Sedici

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 42 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fiat Sedici
1.9 JTD
4x4
2006 god
229000 km so servisna kniska
A test zatemneti stakla
Registracija do 07.2021 + zelen karton
Moze zamena za pomala gradska kola

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Besim

Потврден огласувач