Logo

Polipropilen / Non-woven 25 gms

Број на оглас: 3694660 | Објавен на: 21.09.2020, 06:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат големи количини на 25gms полипропилен наменет за изработка на маски. Материјалот е подлежен на испитувања и норми за кои поседуваме соодветна документација односно Oekotex I REACH сертификат.
Спецификација:
БЕЛА – Ширина: 17,5 cm / Должина: 2000 m во ролна
БЕЛА – Ширина: 19,5 cm / Должина: 2000 m во ролна
СИНА – Ширина: 17,5 cm / Должина: 2000 m во ролна
ЗЕЛЕНА – Ширина: 17,5 cm / Должина: 2000 m во ролна
За повеќе информации слободно контактирајте ме.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач