1 / 4
Elektricar na POVIK/
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 10:53

Тетово / Тетово

TETOVO/GOSTIVAR
***MONTAZA NA OSVETLENIE***💡⚡
***ELEKTRICNI UREDI,INSTALACII***⚡💡

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Darid
Потврден огласувач
078448818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам