Logo

Povolni PVC prozodi i vrati

Број на оглас: 3695004 | Објавен на: 04.09.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat povolni PVC vrati i prozori.

- 1 Francuska vrata 140 cm x 215 cm
- 1 Vrata 85 cm x 215 cm
- 1 Prozor 140 cm x 140 cm ( so desno krilo na kipanje) - PRODADEN E PROZOROT
- 1 Prozor za vo kupatilo so kipanje 65 cm x 80 cm

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач