Logo

Aprilia SR 300i

Број на оглас: 3695028 | Објавен на: 28.09.2020, 00:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2015

Модел: SR 300 max

Километри: 10000

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Exstra socuvana Aprilia SR 300 max..so 11000km...bes udari i prefarbuvanje...pred nekoj den i e napraveno kompleten servis...so novi Continental gumi.....info na br 070384888.....070384888....070384888

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач