Logo

Ladnaca mesarska 8.3 metra

Број на оглас: 3695168 | Објавен на: 30.09.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ladnaca mesarska 8.3 metra raboti i na struja i na nafta

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач