Logo

BMW 320d

Број на оглас: 3695381 | Објавен на: 20.09.2020, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw E46 320d 1999god klimatronik,vebasto,centralno,elektrika na retrovizori,komandi na volan so kompleten servis

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач