Logo

ARONIJA ORGANSKA

Број на оглас: 3695520 | Објавен на: 16.09.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Aronija organska proizvedena vo Kratovo
Se prodava na golemo i na malo. Povekje kontakt na brojot 070 271 614

 Кратово

Прати Е-Маил

 Loran Anastasov

Потврден огласувач