Logo

Mercedes c200 2008

Број на оглас: 3695547 | Објавен на: 04.09.2020, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.799 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C 200 TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN
KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2008 PROIZVEDENA
SERVISIRSO DOBRİ GUMI 17ki EXTRA MALA POTROSUVACKA OD 4 LITRI NA OTVORENO
5.5 GRDASKA
VNATRE I OD NADVOR E KAKO NOVA
EXTRA TOP TOP

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач