Logo

Садници од Диви Смокви

Број на оглас: 3695548 | Објавен на: 01.10.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Нарачка на садници од диви смокви, органски во саксија.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Marin Gelenchev

Потврден огласувач