Logo

OPEL CORSA 1.2 AVTOMATIK

Број на оглас: 3695684 | Објавен на: 17.09.2020, 23:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcarska so plateni davački do reg na lanec motor menjačot motor klima raboti perfektno alufelgi so dobri gumi bez nikakvi intervenciji mize da se vidi proba vo sekoe vremw

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач