Logo

Lenovo so tastatura

Број на оглас: 3695727 | Објавен на: 10.09.2020, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Tablet lenovo so tastatura licenciran windows 10

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач