Logo

Се продава семејна куќа

Број на оглас: 3695758 | Објавен на: 20.09.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 130 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Славјанска 17

Цена: 20.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на мапата). Куќата е на 2 спрата, со 3 спални соби, 2 дневни соби, 1 кујна, 2 предсобја, купатило, подрум, надворешно вц, надворешен помошен објект (за дрва) и голем двор од 130м2.
Цената не е фиксна. Доколку сте сериозно заинтересирани ќе се направи договор.

Контакт:
078-204-751 - Сузана
076-250-190 - Биљана

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач