Logo

QUART LT40 HD Komplet ispraven

Број на оглас: 3695944 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Quart

Производ: LCD

Големина: 102 cm (40 inch)

Цена: 130 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Quart LCD 40 inci komplet ispraven so originalno dalecinsko

od priklucoci ima:

TV
AV1
AV2
S-VIDEO
SCART
YPBPR
HDMI 1
HDMI 2
PC VGA
USB

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач