Logo

СЕ ИЗНАЈМУВА ОДЛИЧНО СТАНЧЕ ВО АВТОКОМАНДА

Број на оглас: 3696094 | Објавен на: 01.12.2020, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 20 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Ташко Караџа

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Одлична гарсоњера солидно наместена со сите потребни работи за живеење.Многу мали сметки.
Без агенции
Јавување после 13 часот
Се издава на подолг период
*******071 370 266*****
*******071 370 266*****

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 g

Потврден огласувач