Logo

OPEL ZAFIRA 19 MJTD 2008 GOD FACELIFT

Број на оглас: 3696286 | Објавен на: 16.09.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 19 mjtd 2008 god servisirana registrirana cela godina

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач