Logo

VW GOLF 7 - VII , 1.6 TDI, 2013god.

Број на оглас: 3696293 | Објавен на: 23.09.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 9.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW GOLF 7, VII,
motor: 1.6TDI, 77kw
godina: 18.11.2013god - BlueMotion
km: 258000, so servisna kniska do posleden kilometar(servisiran samo vo ovlasten servis na VW)
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme 24/7.
*doneseno so vozenje od Germany.
*registriran do 15.09.2021 god + zelen karton.
BEZ ZAMENI !!!

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Zdravko

Потврден огласувач