Logo

Golf V 1.9 tdi 105 ks DSG 7 brzini

Број на оглас: 3696306 | Објавен на: 20.09.2020, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Опрема. Централно со два клуча, клима,ABS,EPS, DSG мењач со F1 команди, борд комијутре,темпомат,грејачи на седишта, команди на волан,паркинг сензори назад. 4 нови гуми.регистриран до 10.06 2021.год.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач