Logo

Se prodava stan 76 m² na dve nivoa

Број на оглас: 3696332 | Објавен на: 16.09.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 76 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Tetovo ul. Braka miladinovi do etko

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan od 76 m2 na dve nivoaa na 5 sprat na ul,, braka miladinovi do etko na dve nivoa , prvo nivo. 42 m2
Vtoroto nivo e 34 m2 i treba da se renovira.Stanot e na mirna lokacija so skolo i gradinka на 400/500 м, супермаркети на 300 м
So cist imoten list
Za poveke info
070 256 689

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Toyota

Потврден огласувач