Logo

Renaul bg tabli

Број на оглас: 3696349 | Објавен на: 16.09.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2007

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Kolata e pali vozi bez nikakov problem se vozi sekojdnevno
kolata na bg tabli i e registrirana cela god
Za poveke info na br
075 443 897

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 .......

Потврден огласувач