Logo

KUKJA vo OHRID, ZA STAN vo SKOPJE

Број на оглас: 3696487 | Објавен на: 20.09.2020, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 20 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2020

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Menuvam nova,visokokvalitetna kukja od 80m2 namestena, so sopstven parking i mal dvor,
za stan vo, ili okolu centarot na Skopje.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач