Logo

SE PEODAVA NOVA MASICKA

Број на оглас: 3696604 | Објавен на: 20.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Nova masicka voopsto ne koristena, dimenzii 110 x 60sm. visina 50 sm.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач