Logo

Audi A7 2012

Број на оглас: 3696961 | Објавен на: 17.09.2020, 01:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 24.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi A7 2012 god, registracija cela godina, uvoz od Germanija moze zamena za pomala diesel kola

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач