Logo

Адидас Копачки

Број на оглас: 3697025 | Објавен на: 17.09.2020, 02:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 40

Боја: Зелена

Цена: 99 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Скрос нови два пара Адидас копачки

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Igor Momirovski

Потврден огласувач