Logo

BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 LUXURY NAVI FULL-2010

Број на оглас: 3697068 | Објавен на: 27.09.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 10.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Модел:BMW X1 2.0D 177КS XDRIVE 4x4 NAVI /SUV
Произведено:2010 Год
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 177 Еуро5
Менувач:Рачен менувач 6 брз.
Километри:172000км со писмена нотарска гаранција.

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре и надвор е сочувано возило без точка.Возилото како е дојдено од Италија така го гледате.

4 нови гуми Пирели Аllseason ( ЗИМА-ЛЕТО)

Опрема:
-БМВ IDrive Навигација(,ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ,КАМЕРА)
-Команди на волан
-Климатроник двозонски
-Angel Eyes
-BMW Dynamic drive XENON BI XENON
-Борд Компјутер
-Парктроник со камера
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 AS AUTO LIDER

Потврден огласувач