Logo

OPEL CORSA D 1,2 80 KS PRV SOPSTVENIK 56000KM

Број на оглас: 3697105 | Објавен на: 01.10.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa D 1,2 80 ks, prv sopstvenik so pominati 56500 km. Voziloto e redovno servisirano posleden servis pred 4 meseci(ulje filter za ulje plocki, filter za vozduh I svekici ) servis na plinski sistem na den 05.09.2020 g.solidno opremeno.Nov akumulator novi gumi, sedista zastiteni so navlaki od prv den VOZILOTO E GARAZIRANO so eden zbor NOVO!!!!!!

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Новица

Потврден огласувач