Logo

Prodavam Seat Ibiza

Број на оглас: 3697142 | Објавен на: 30.11.2020, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicno socuvana Seat I biza 1.9 tdi

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач