Logo

KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

Број на оглас: 3697221 | Објавен на: 22.11.2020, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX

I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W

 Oglas

Потврден огласувач