Logo

1.6 benzin celo ili na delovi

Број на оглас: 3697329 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: ONE

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078268198

 Sejdo

Потврден огласувач