Logo

Се продава делови за Опел Астра

Број на оглас: 3697336 | Објавен на: 18.09.2020, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава делови за Опел Астра: Алтернатор, Алансер и заден штоп лев.
Цена по договор
Тел за контакт 071 368 396

 Скопје    Општина:Петровец

Прати Е-Маил

 Srboljub

Потврден огласувач